چگونه نورپردازی چشم نوازی در فضای بیرونی داشته باشیم

تصور کنیددر فضای امیخته از نور و سایه ها وارد شده و در این محیط مطلوب در حال قدم زدن میباشید در حقیقت فضای بیرونی منزل یا محیط کار شما نقش بی بدلیلی در طراحی کلی هر محیطی دارد و استفاده از نورپردازی خلاقانه یکی از اصلی ترین نکات در این طراحی میباشد با یک نورپردازی ایده ال میتوانید فضای بسیار متفاوتی بیافرینید که این فضای متفاوت میتواند شامل حیاط و پاسیو نیز باشد با چند ترفند ساده می توانید محیط بیرونی خود را با نورپردازی های متنوع اذین کرده و بدرخشید

نورانی کردن چرخشی آب نماها

شاید بتوان گفت یکی از خلاقانه ترین کارها برای اجرای یک نورپردازی فوق العاده در حیاط، نصب چراغ داخل آب نماهاست. نورپردازی این محیط می تواند آن را بسیار زیباتر از چیزی که هست، برای هر بیننده ای جلوه دهد.

استفاده از فنگ شویی

فنگ شویی هنر زیبا زندگی کردن است و البته با انرژی مضاعف خوب چرا از این موهبت بزرگ در  محیط بیرونی استفاده نکنیم در حقیقت انرژی نهفته در فنگ شویی به نوعی باعث نورپردازی بیشتر و جلوه ای حقیقی دادن به محیط بیرونی ما میشود و درب ورودی منزل از لحاظ علم فنگ شویی نقطه بسیار مهمی در جریان این زندگی است، بنابراین هرچه درب ورودی قوی تر وسیع تر و متعادلتر باشد انرژی بهتری را وارد منزلتان میکند.میتوانیم به سادگی با رنگ آمیزی درب ورودی منزل به جریان قدرت بخش فنگ شویی اجازه دهیم جلوه ای زیبا و پر نور به محل ورودی فضای بیرونی ما بدهد.

 

رقص سایه ها در نور

در ساختمان شما ایا قسمت های در سایه قرار دارد؟ اگر اینچنین است، آیا امکان تردد و دسترسی افراد در این مکان‌ها در شب به راحتی و با دید کافی وجود دارد؟ افراد مسن و یا کودکان امکان تردد در این قسمت های تاریک را دارند ؟ در محیط های تجاری نیز هر گوشه تاریک ممکن است برای کارمندان و مشتریان ایجاد مشکل کند.قطعا در مکان‌هایی که نام می بریم نیازمند نصب چراغ‌های روشنایی هستید: راه‌های عبوری، پله‌ها، اطراف استخر و آبنماها گوشه های کناری ساخنمان یا راه پله ها و البته با کمی خلاقیت میتوان این محیط ها را با نورپردازی ابداعی خود متنوع تر کرد .

 

ارسال یک نظر

logo-samandehi