چگونه به سادگی دکوراسیون زیبا داشته باشیم

تزئینات خانه  نقش پررنگی در  محیط زندگی ما دارد و برای همه ما نوع چیدمان و تزیینات خانه اهمیت زیادی دارد و ترجیح می دهیم با جدیدترین روش ها و ایده ها در زمینه این سبک تزیینات آشنا شویم و با به کار گیری آنها بهترین نوع تزیینات را در منزل داشته باشیم. بر همین اساس ایده های را برای شما اماده کرده ایم که با ساده ترین وسایل به شکل متفاوتی میتواند به طراحی چیدمان خانه به شما کمک کند. با استفاده و الگوبرداری از این ایده ها می توانید بهترین تزیینات و چیدمان را برای منزل خود داشته باشید.

دنیای زیبای گل ها برای تزیین خانه

دنیای قشنگ و رنگارنگ گل و گیاهان دارای تنوع بیشماری میباشد و یکی از راحت ترین ایده ها برای تزیین خانه با وسایل ساده محسوب میشود. به سادگی  در دسترس و قابل استفاده هستند چون حتی میشه از یه شاخه ی سبز یا گلهای شاخه ای و انواع علفی و خودرو که دور و برمون رشد میکند برای تزیین دکور استفاده کنیم  و یا اینکه اگه بر روی زمین جا نداریم از گلدون اویزهای زیبا رو به دیوار اتاق ها، روی شلف های دیواری، طاقچه ها، حتی کنار آینه یا روی کانتر و محیط آشپزخونه استفاده کنیم.

طراحی دکوراسیون داخلی با کمک چوب و سنگ

شاید تصورش کمی مشکل باشد اما چوب و سنگ های تزیینی و ساده از انواع وسایلی هستند که به سادگی شما می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید با کمک تکه های چوب و شاخه های درخت و انواع سنگ ها و به کار بردن کمی نوآوری و ابتکار دکوراسیون داخلی منزل خود را به زیبایی تزیین کنید. همچنین با کمک چوب می توانید انواع قاب عکس های تزیینی و طاقچه های ساده و زیبا را بسازید.

با استفاده از رنگ های جذاب تمام یا قسمتی از دیوار ها را رنگ بزنید

قطعا رنگ آمیزی یکی از آسانترین روش های طراحی است. دیوارها را به رنگهای هماهنگ و یا در تضاد با مبل و وسایل چیده شده در منزل در بیاورید. اگر در انتخاب رنگ مورد علاقه خود تردید دارید و مشکل پسند هستید، از فروشنده رنگ بخواهید تا با ترکیب چند رنگ، رنگ مورد علاقه تان را کشف و ان را  بسازد. رنگ های کاورال با ترکیب متنوعی از رنگ ها میتواند انتخاب مناسبی برای هر نوع سلیقه باشد.

 

یک نظر برای چگونه به سادگی دکوراسیون زیبا داشته باشیم

ارسال یک نظر

logo-samandehi