همکار ما شوید

بخش بازاریابی و همکاری در فروش

اصطلاح افیلیت مارکتینگ Marketing Affiliate یا بازاریابی پورسانتی نوعی از همکاری در فروش کالا و خدمات میباشد که توانسته به کسب و کارها شکل نوینی ببخشد. به کمک سیستم‌های همکاری در فروش، شما می توانید به درآمدهای مناسبی برسید؛ اما ممکن است این سوال رو بپرسید که چطور ؟ در همکاری در فروش شما می توانید درآمد خودتان را از زمان و مکان جدا کنید، یعنی از هرجای که هستید و در هر زمانی کسب درآمد کنید. شاید سوال بعدی این باشد که آیا از این راه می توان درآمد کافی بدست آورد و کلا این مدل از کسب درامد چگونه کار میکند؟

سیستم همکاری در فروش چگونه کار می‌کند؟

این سیستم به گونه‌ای طراحی شده‌ که صاحبان کالا، پس از راه‌اندازی فروشگاه خود، سود حاصل از فروش هر محصول را مشخص کرده و متناسب با برنامه از پیش تعیین شده برای خود بازاریاب یا همکار در فروش استخدام می‌کنند.

بازاریاب پس از فروش محصول به صورت آنلاین مبلغی را به عنوان حق بازاریابی دریافت می‌کند. صاحب کالا نیز محصول را برای خریدار ارسال میکند. یکی از مزایای فوق العاده این روش عدم نیاز به سرمایه و جای معین برای فروش کالا میباشد و ما در کاورال کل پروسه خرید و ارسال و گارانتی و پشتیبانی را انجام میدهیم .

چگونه میتوانم به عنوان همکار بازاریاب ثبت نام کنم؟

اینکار به راحتی صورت میپذیرد فقط کافی است ازبخش امور مشتریان و بازاریابی ،وارد بخش "همکار ما شوید" شده و یا در انتهای همین صفحه برروی دکمه "همین حالا فروش خود را اغاز کنید" کلیک کنید و بعد از ثبت نام وارد پنل کاربری خود شده و بلافاصله شروع به کسب درامد نمائید.

چگونه می‌توانم از سیستم همکاری در فروش کسب درامد کنم؟

شما میتوانید با انتشار لینک های اختصاصی در پنل کاربری خود در وب یا شبکه های اجتماعی و غیره شروع به کسب درامد کنید کیفیت و برند خوشنام کاورال مطمئنا میتواند بسیار به فروش شما کمک کند.

logo-samandehi