نوع آوری در چیدمان منزل

بعد از خرید و یا اجاره منزل یکی از نکات مهم چیدمان ان است که تعیین محل قرار گیری وسایل و مبلمان بوفه و اشکال تزئینی به ظاهر یکی از سخت ترین و مهمترین انتخاب ها در طراحی منزل می باشد. به خصوص اینکه فضای کوچکی در اختیار داشته باشیم که در اینصورت باید برای چیدن وسایل بیش از پیش دقت کرده و نکته بینی را ضمیمه چیدمانمان کنیم.

 

استفاده از سبک در چیدمان

بطور معمول چیدن لوازم از سبک خاصی پیروی نمیکند اما میتوان استفاده از یک سبک خاص را به نوعی نوع آوری در چیدمان تبدیل کرد مثلا سبک کلاسیک در چیدن های ما می تواند  ویژگی های خاصی به محیط داده که با نگاه کردن به آن به خوبی متوجه مدل چیدمان خاص ان بشوید. استفاده از مبلمان کار شده و منبت کاری، بکار گیری رنگ های قهوه ای و تیره، استفاده از لوازم دکوری لوکس، جا نمایی مبلمان استیل با رنگ طلایی از بارزترین خصوصیات سبک کلاسیک می باشد که مختص این سبک است.

 

 

نکاتی برای چیدمان بهتر

تا جای ممکن جلب توجه کنید.جلب توجه شما می تواند شامل یک هود زیبا در آشپزخانه باشدو یا قرار دادن یک تکه هنری در اتاق نشیمن و یا حتی یک تابلو در اتاق خواب . چیزهایی را انتخاب کنید که بیشتر جلب توجه می کنند مانند :شومینه و چراغ و ساعت های پایه دار که با ترکیب هم جلب توجه بیشتری می کنند.

انطباق وسایل باهم نیز یکی از نکات مهم در چینش خانه می باشد. اگر وسایلتان با هم همخانی ندارد از آن استفاده نکنید و آن را کنار بگذارید شاید در جای دیگر مورد استفاده قرار گرفت.

ارسال یک نظر

logo-samandehi