مدل رنگ آمیزی اتاق پذیرایی را چگونه انتخاب کنیم؟

شاید به فکر رنگ آمیزی برای اتاق پذیرایی خود افتاده اید و از بین رنگ ها دنبال رنگ مناسب میگردید در حقیقت اتاق پذیرایی به علت داشتن فضای بزرگتر و چیدمان وسایل بیشتر رنگ آمیزی متناسب تری می طلبد ممکن است خیلی سریع همه چیز از کنترل خارج شده و دکوراسیونی بهم ریخته و شلوغی داشته باشید که رنگ نامتناسب به این آشفتگی دامن بزند در چنین موقعیتی داشتن یک تم و ترکیب رنگی متناسب در ذهن می تواند کمک شایانی برای انتخاب چیدمان و همینطور وسایل برای ما باشد. با ما باشید تا نگاهی به رنگ آمیزی های متنوع برای اتاق پذیرایی داشته باشیم

رنگ دیوار و سقف سفید

شاید یکی از متعادل ترین و ساده ترین ترکیب های رنگی برای اتاق پذیرایی خانه، دیوارهای سفید در کنار ملزومات مشکی و مبلمانی با رنگ های پر قدرت است. استفاده از رنگ سفید برای دیوارها، دست شما را برای استفاده از هر نوع چیدمان وسایل با هر رنگ و طرحی تا حد زیادی باز می گذارد. اتفاقاً این رنگ سفید دیوارهاست که می تواند زیبایی وسایل و چیدمانی که رنگی متضاد با آن دارند را به خوبی برجسته کرده و سبب جلوه بیشتر زیبایی واقعی آن وسایل باشد؛ به عنوان مثال مبل های قهوه ای که رنگی کاملاً برخلاف و متضاد دیوارهای سفید دارند یکی از همین موارد مهم و جذاب برای این ترکیب است.

رنگ طوسی رو دریابید

رنگ طوسی رنگی محبوب برای اتاق پذیرایی است و این رنگ نشان می‌دهد که شما چقدر به این اتاق علاقه دارید و اهمیت میدهید. در عین حال این رنگ بسیار شیک و آرامش بخش است. ترکیب رنگ طوسی با بیشتر رنگ‌ها به انعطاف بیشتر این رنگ کمک میکند و به همین دلیل نیز از طوسی به عنوان یک رنگ مناسب اتاق نشیمن یاد می‌شود. این رنگ با قاب سفید استخوانی ترکیب معرکه ای ایجاد میکند.

 

ارسال یک نظر

logo-samandehi