رنگ آمیزی و دکور اتاق کودک زیبا و ساده

یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار بر دکوراسیون هر فضایی دیوارهای آن محیط میباشد. شما با استفاده از دیوارها میتوانید بدون شلوغ کردن و کوچک کردن فضا، حس و حالی که میخواهید را به آن فضا بدهید. درواقع با دو انتخاب روبرو هستید، اگر مایل به استفاده  از تابلوها، قاب عکس ها و وسایل تزئینی زیادی در دکوراسیون اتاق کودک هستید، باید دیوارها را ساده و ترجیحا در رنگ های ملایم و  تم روشن انتخاب کنید. اما اگر دوست دارید دکوراسیون اتاق کودک دلبندتان خاص تر باشد میتوانید از دیوارها استفاده مطلوب تری کرده و طرح دلخواه خود را روی آنها ترسیم کنید، که در اینصورت بهتر است زیاد اتاق را شلوغ نکنید و آن را خلوت تر فضا سازی کنید تا زیبایی دیوارها بیشتر برجسته و به چشم نمایان شود. برای دکوراسیون اتاق کودک حتما  از رنگ های ملایم استفاده کنید، رنگ هایی که به آنها اصطلاحا رنگ های شیرین گفته میشود گزینه مناسبی است.

رنگ آمیزی گرم برای اتاق کودک

رنگ‌های گرم همواره محرک ذهن است ، این رنگ ها باعث افزایش انرژی بدن شده و فضایی خوشایند و پرحرارت را تداعی میکند. اما این نوع رنگ‌ها برای خواب، و به خصوص برای کودکان پرانرژی رنگ مناسبی نمیباشد.

رنگ آمیزی راه راهی مورد علاقه پسر ها و دختر ها

طبیعی است که کودکان عاشق وسایل بازی رنگارنگ و سرگرم کننده باشند در نتیجه شما برای دکوراسیون اتاق خواب می توانید از طیف گسترده رنگ های گوناگون استفاده کنید. روحیه و جنسیت فرزند شما در انتخاب رنگ مناسب مورد بسیار مهمی است و از طرفی جدا از انتخاب رنگ سرویس خواب نوزاد و یا نوجوان تخت و کمد نیز بخش مهمی از طراحی دکوراسیون داخلی اتاق محسوب میشود.

 

ارسال یک نظر

logo-samandehi