اید های برای طراحی محوطه بیرونی

محوطه ساختمان می تواند ویترین و معرف کل ساختمان باشد و معمولا اولین فضایی است که در دید قرار میگیرد بنابراین بهتر است در طراحی محوطه باغ و ساختمان های مختلف حساسیت لازم را داشته باشید. برای طراحی محوطه ویلا و باغ و ساختمان موارد بسیار زیادی برای انتخاب وجود دارند که شما می توانید از ان ها برای ساختن محوطه ای زیبا و دلنشین برای ساختمان و محیط خود استفاده کنید.

استفاده از مبلمان در فضای بیرونی

فضای نشستن در هنگام طراحی نقش بسیار مهمی در طراحی فضای بیرونی بازی میکند بنابراین حتما از ان برای داشتن فضای زیبا و ارام استفاده کنید. مبلمان فضای خارجی از جنس چوب، آلومینیوم، استیل ضد زنگ و پلاستیک می تواند گزینه مناسبی برای این منظور باشد که بنابر سلیقه انتخاب می شوند. فضای صرف غذا در اکثر باغ و پاسیوها دیده می شود و صندلی و میز از اجزای مهم مبلمان فضای بیرونی است.

طراحی منحصر به فرد با مسیر سنگ فرش

با استفاده سنگ فرش های بتنی، مسیری را بسازید که تا پشت خانه امتداد پیدا کند این مسیر میتواند فضاهای متنوع را به یکدیگر وصل کند، مثلا سنگ فرش های بتنی مستطیل شکل که با آرایشی به شکل متناوب و به صورت عقب و جلو مرتب شده اند و یک مسیر منحنی را خلق کرده اند که در سراسر یک حیاط مدرن کشیده شده است به خوبی یک بخش مدرن را در معماری منظر محیط بیرونی شما خلق میکند که کاملا چشم نواز است.

استفاده از عنصر سادگی و خلاقیت در کنار هم میتواند منجر به طراحی شکیلی شود که محیط بیرونی شما را کاملا تحت تاثیر قرار داده و نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند.

 

 

2 نظر برای اید های برای طراحی محوطه بیرونی

ارسال یک نظر

logo-samandehi