راهنمای پرداخت

 ۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

پیشنهاد ما برای خرید این روش میباشد به جهت سهولت در امرخرید و بسترسازی مناسبی که برای شما مشتریان عزیز فراهم شده است. در این روش پرداخت از طریق پنل اینترنتی بانک شخصی خود، مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت و ثبت می کنید. برای این منظور نیاز به موارد زیر میباشد:

  1. شماره ۱۶ رقمی کارت: این شماره روی کارت بانکی شما ثبت شده است.
  2. رمز خرید اینترنتی(رمز دوم): این رمز را میتوانید با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود دریافت کنید.کارت را وارد کرده و در قسمت رمز دوم یا تغییر رمز شماره دلخواه و مطمئن خود را وارد می کنید.

کد CVV2: این کد یک عدد ۳ یا ۴رقمی ست که پشت تمام کارت های بانکی درج شده است. درواقع یک کد امنیتی ایت که در خریدهای اینترنتی امنیت تراکنش را تامین میکند .

تاریخ انقضا: این مورد هم  برروی کارت شما ثبت شده است البته برخی از کارت ها تاریخ انقضا ندارند که میتوانید برای آنها در قسمت ماه عدد۱۲ و در قسمت سال عدد ۹۹ را وارد کنید.

  • برای قدردانی از اعتماد و خرید شما به این روش شما در صورت پرداخت اینترنتی و آنلاین یک کد قرعه کشی فصلی دریافت خواهید کرد.مطمئنا از جوایز ارزنده ما شگفت زده خواهید شد.

۲- پرداخت در محل(COD)

 پرداخت اینترنتی یک روش سریع و مطمئن است اما شاید شما مایل باشید در هنگام دریافت محصول خود پرداخت را در محل و در هنگام تحویل سفارش خود انجام دهید که این روش خود به سه طریق انجام می شود:

  • پرداخت با کارت بانکی درمحل دریافت سفارش: در این روش با (pos) یا همان دستگاه کارتخوان  مبلغ محصول در محل پرداخت می شود.
  • پرداخت نقدی در محل دریافت سفارش: دراین روش مطابق با مبلغ فاکتور صادر شده وجه به صورت نقدی به مامور تحویل پرداخت می گردد.

تبصره مهم :

    • در حاضر تنها روش “پرداخت از طریق درگاه اینترنتی” برای خرید های شما مشتریان محترم فعال میباشد و روش  پرداخت درمحل توسط مجموعه کاورال ارائه نمیشود اما سعی میکنیم در اینده ان را ارائه کنیم که متعاقبا اعلام خواهد شد .

 

۳- پرداخت اعتباری:

این روش نوین برای اولین بار در صنعت رنگ توسط مجموعه کاورال ابداع شده که در این روش مشتری با تکمیل و ارسال فرم ثبت نام پرداخت اعتباری و همچنین ارائه مدارک مذکور در فرم، در شرکت اعتبار کسب خواهد کرد و تا سقف آن اعتبار می تواند خرید کند و در بازه های زمانی ۱۰ روزه، ۲۰ روزه، ۳۰ روزه، و ۴۵ روزه به تشخیص هیئت بررسی کاورال، موظف به تسویه می باشد.

در این روش حداقل مبلغ فاکتور خریداری شده باید ۵۰۰/۰۰۰/۰۰ ريال باشد.

تبصره مهم :

  • در حاضر تنها روش “پرداخت از طریق درگاه اینترنتی” برای خرید های شما مشتریان محترم فعال میباشد و روش پرداخت اعتباری توسط مجموعه کاورال ارائه نمیشود اما سعی میکنیم در اینده ان را ارائه کنیم  که متعاقبا اعلام خواهد شد .

 

۴- پرداخت با چک:

در این روش خریدار ابتدا فرم ثبت نام پرداخت با چک را کامل کرده و همراه با اسناد مورد نیاز به شرکت ارسال می کند و شرکت به تشخیص کارشناسان خود نسبت به حجم فروش و مدت فروش تصمیم گیری می کند. سپس آن خریدار امکان خرید را دارد و پس از ثبت سفارش موظف است چک هر فاکتور خرید را برای شرکت ارسال کند، پس از وصول چک، سفارش آماده و ارسال می گردد، لازم به ذکر است شرکت چک ها را رأس تاریخ رسیدن کالا به مشتری، برای وصول به بانک می برد.

تبصره مهم :

  • در حاضر تنها روش “پرداخت از طریق درگاه اینترنتی” برای خرید های شما مشتریان محترم فعال میباشد و روش پرداخت با چک توسط مجموعه کاورال ارائه نمیشود اما سعی میکنیم در اینده ان را ارائه کنیم  که متعاقبا اعلام خواهد شد .

 

۵- روش اقساطی:

این روش نوین برای اولین بار در صنعت رنگ توسط مجموعه کاورال مورد استفاده قرار گرفته در این روش ابتدا فرم ثبت نام روش اقساطی را کامل کرده و فرم مذکور را به همراه مدارک مذکور در فرم را به آدرس شرکت ارسال کرده و پس از بررسی کارشناسان و در صورت مورد تأیید قرار گرفتن اطلاعات، خریدار می تواند مبلغ فاکتور را در بازه های ۳ ماهه، ۶ ماهه، ۹ ماهه و ۱۲ ماهه به صورت پرداخت ماه به ماه تسویه کند.

تبصره مهم :

  • در حاضر تنها روش “پرداخت از طریق درگاه اینترنتی” برای خرید های شما مشتریان محترم فعال میباشد و روش اقساطی توسط مجموعه کاورال ارائه نمیشود اما سعی میکنیم در اینده ان را نیز ارائه کنیم  که متعاقبا اعلام خواهد شد .

 

تذکر:

الف– حق قبول و یا قبول نکردن فروش به اشخاص برای مجموعه کاورال محفوظ است.

 

 

 

logo-samandehi